четвер, 16 листопада, 2017, 14:14 Регіони
Правоохоронці на Закарпатті проводять спільну масштабну спецоперацію
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ

Державна прикордонна служба України спільно з підрозділами МВС України та військовою прокуратурою проводять масштабну операцію на Закарпатті.

Основна мета – нанесення суттєвого удару по організаторам незаконної діяльності на державному кордоні України. До операції залучена прикордонна техніка, у тому числі броньована, та прикордонна авіація. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ

На цей час обшуки тривають в десятках приміщень, зокрема, приватних осіб, які причетні до протиправної діяльності.

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ

Про результати цієї спільної операції  обіцяють  повідомили додатково.

Як повідомив військовий прокурор Олег Сенюк, до спецоперації на Закарпатті залучено більше ніж 300 як прокурорсько-слідчих працівників, так і оперативних підрозділів, а також близько 70 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

 «Слідчі дії наразі тривають. Є вже певні результати: вилучили значні обсяги особливо небезпечного наркотичного засобу в одного з фігурантів», – зауважив Сенюк.

Як стало відомо Mukacheov.net, в рамках спецоперації було затримано організатора «приватного кордону» на Закарпатті Аттілу Горвата, відомого під прізвиськом Докі. А також оголошено підозру посадовцям Держгеокадастру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:43:15