четвер, 16 листопада, 2017, 12:35 Політика
Політолог про роботу Ради: Зараз є багато важливіших питань, ніж державні вихідні

Доволі дивно бачити, як нардепи витрачають свої сили та енергію на голосування за те, який із днів буде державним вихідним. Це надумана проблема. Її метою є затягування часу та загравання із виборцями.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Петро Охотін.

«Є такі банальні закони проектного менеджменту, коли більш пріоритетні завдання виносяться на перший план, натомість інші – розглядають потім. Мені дуже дивно бачити, що нардепи витрачають свої сили, енергію, красномовство, говорячи про те, який із днів буде вихідним», – зазначив Петро Охотін.

На його думку, ця гра спрямована на більш патріотичний електорат, однак навіть він не зовсім розуміє, навыщо саме зараз підіймати це питання.

«Вже не за горами голосування за держбюджет, і хотілося б більше чути саме про це. Окрім отого, я абсолютно згоден, що є питання по тексту закону про реінтеграцію Донбасу. Це взагалі для України – проблема номер один, тому що поки не буде остаточної позиції держави щодо цього питання, Україна постійно буде в режимі «ручника», і міжнародна спільнота продовжуватиме впливати на її розвиток», – вважає політолог.

Натомість, народні депутати продовжують обговорювати питання вихідних та Різдва.

«Я знаю багато католиків, які є дуже толерантними до державної політики України. Мені важко уявити, щоб вони організовували якийсь страйк або протест заради того, щоб саме 25 грудня було святом. Тому це на даний момент це суто надумана проблема. Вона має на меті затягнути час і «позагравати» з більш патріотичним електоратом», – переконаний експерт.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада проголосувала, щоб 25 грудня (день Різдва за Григоріанським календарем) був святковим днем в Україні. Натомість 2 травня буде робочим днем. Такі зміни підтримали 238 народних депутатів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:15:52