Новини » Політика 16 листопада, 2017, 16:51
Підробка е-декларацій доводить, що Україна досі живе по-старому, – політик
Система електронного декларування. Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Система електронного декларування. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Підробка е-декаларцій доводить, що Україна досі живе по-старому. Влада використовує всі свої інститути для тиску на інакодумців та захисту своїх прибічників.

У цьому переконаний громадський діяч та голова Сумської обласної організації політичної партії «Новий час» Володимир Скляр, повідомляє офіційний сайт партії.

За його словами, Ганна Соломатіна показала, наскільки прогнилою є теперішня влада.

«Електронні декларації, Національне агентство з запобігання корупції – це те, що треба для функціонування нової України, для викорінення корупції зі сфери державної служби. Однак, у старій системі, зі старою владою навіть найкращі новації починають гнити з голови. Чиновники та політики старої «закалки» не можуть думати про щось інше, ніж про власне самозбагачення та власний захист. Навіть на нових «антикорупційних посадах» вони залишаються людьми старої системи», – підкреслив громадський діяч.

«Заява Соломатіної має розслідуватися на найвищому рівні, всі причетні до махінацій з е-деклараціями мають негайно залишити державну службу та бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Більше того, на звинувачення чиновниці має відповісти особисто Президент України. Пасивність влади та судових органів означатиме публічне «зґвалтування» антикорупційної системи України», – підсумував Володимир Скляр.

Нагадаємо, Систему електронного декларування скомпрометовано: декларації перевірялись в ручному режиму та була вимога погоджувати їх у Адміністрації Президента України. Про це на брифінгу заявила голова департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 17:40 :42