Новини » Львів 16 листопада, 2017, 6:51
На Яворівщині обстежують умови проживання сиріт

Місто Новояворівськ, село Кам’янобрід, селище Івано-Франкове відвідала робоча група, до складу якої ввійшли районні депутати, працівники різних структурних підрозділів Яворівської РДА, органів місцевого самоврядування медпрацівники.

Мета – обстеження житла дітей, позбавлених батьківського піклування, та надання висновку про придатність чи непридатність житла для проживання. Про це повідомив сьогодні, 16 листопада, власкор IA ZIK з посиланням на начальника служби у справах дітей Яворівської РДА Олену Рис.

З її слів, коли в дитини є статус сироти чи позбавленої батьківського піклування, а в неї відсутнє або визнане непридатним житло, то це є підставою для включення її у районну програму забезпечення житлом. Фінансування цієї програми здійснюється з львівського обласного та яворівського районного бюджетів. Також можливе залучення коштів з сільських, селищних, міських бюджетів та спонсорської допомоги. Вже сьогодні можна говорити про включення в план заходів з виконання «Житлової програми на 2018 рік» чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

На запитання власкора IA ZIK, як полягають справи з дітками у селищі Івано-Франковому, мати яких начебто поїхала на заробітки і довший час не з’являється, – начальник служби у справах дітей Яворівської РДА Олена Рис відповіла, що районна комісія відвідала цих дітей.

«Обстежено умови проживання дітей в Івано-Франковому, що залишилися без батьківського піклування, обговорили певні моменти з пані Мартою, яка надала їм притулок. Питання щодо подальшої долі цих дітей – досить складне і тому ще залишається відкритим. Але і воно буде вирішено. Діємо тільки в інтересах дітей», – інформує Олена Рис.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:31 :10