Кількість народних депутатів у ВРУ потрібно скоротити до трьохсот – Тягнибок

Нині три гілки влади в Україні – законодавча, виконавча, судова – перебувають під впливом олігархів, які їх контролюють.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Політик заявив, що в українському парламенті має бути скорочена кількість обранців – із 450-ти до 300-т.

«Але депутати як представники законодавчої влади повинні снувати, бо держава може існувати тоді, коли є три незалежні гілки влади. Законодавча – ті, які створюють закони, виконавча – які виконують ці закони, судова гілка влади. Інша справа, що у нас, за теперішньої влади, за теперішнього Президента, якого ви слушно критикуєте, ці три гілки влади знаходяться під впливом одних і тих самих олігархів, які їх контролюють», – заявив Олег Тягнибок.

Політик наголосив, що нині потрібно зробити все для того, щоб ці гілки влади були незалежними. Тоді, коли вони належно виконуватимуть свої функції, вважає Олег Тягнибок, держава працюватиме в інтересах української нації.

Олег Тягнибок наголосив, що нині ті, хто перебуває при владі, свого часу був обраний на виборах.

«Звісно, у нас вибори відбуваються із величезним залученням адміністративного ресурсу, відбуваються великі фальсифікації. До речі, хочу вас застерегти, що наступні вибори, які, очевидно, пройдуть за старою системою, бо влада є незацікавлена міняти виборчу систему і ухвалювати виборчий закон, а те, що проводять у парламенті нібито якісь намагання щось зробити, це є чистої води комедія. Але ці закони – залишення «мажоритарки», 50 на 50 мажоритарно-пропорційна система, вони є ідеальними для фальсифікацій, маніпуляцій і використання адміністративного ресурсу», – зазначив Олег Тягнибок.

На його думку, для того, щоб українці приходили до влади та керували Україною, потрібно голосувати за українців.

Очільник «Свободи» також додав, що якщо рішенням об’єднання кандидатом у Президенти стане він, то він балотуватиметься на цей пост.

«Націоналісти не виставляли і не виставлятимуть жодних технічних кандидатів чи будуть бавитися в якісь ігрища з українським суспільством. Українським президентом повинен бути націоналіст», – заявив Олег Тягнибок.

Loading...