четвер, 16 листопада, 2017, 19:03 Політика
Дубневич каже, що обшуків у нього та його приймальнях не відбувалось. А в Укрзалізниці?

Голова комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич заявляє, що в нього не проводились обшуки у справі «Укрзалізниці», попри повідомлення міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Шановні ЗМІ! Повідомляю: жодного обшуку у мене та у моїх громадських приймальних не відбувалось та не відбувається. Всі мої помічники працюють в нормальному, звичному режимі. Не купуйтесь на фейки, панове!», – заявив Дубневич.

Він назвав абсурдом коментар міністра інфраструктури Володимира Омеляна з приводу обшуків, поширений раніше.

«Не означає, що міністр, перебуваючи на своїй посаді, взагалі має право звинувачувати будь-кого без підстави, маніпулювати фактами та фейками, морочити голову спільноті й заробляти дешевий піар у такий спосіб», – зазначив він.

Він нагадав, що раніше Омелян вже був судом змушений спростовувати свої заяви на його адресу за ухвалою суду.

«Замало? Зараз спроба номер два – таке ж марнослів’я, яке нема про що коментувати», – написав Дубневич.

Раніше міністр Омелян на своїй сторінці у Facebook написав, що у четвер Генпрокуратура спільно з Нацполіцією провели близько 50 обшуків в шести регіонах України «по справі зловживань у особливо великих розмірах і злочинній змові з метою корупційних доходів».

«Підозрюються громадяни Дубневичі, Михальчук, Костюк і інша весела гоп-компанія», – написав Омелян.

Як відомо, 16 листопада правоохоронці провели обшуки у 6 регіонах України у справі зловживань в «Укрзалізниці». ГПУ, фактично, визнала, що обшуки в Укрзалізниці проводили по «профілю Дубневичів» Схоже, що стосувались вони розкрадання у сферах, де монополістами виступають фірми та дилери братів Дубневичів, а саме йдеться про рейкові скріплення.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 01:39:57