четвер, 16 листопада, 2017, 14:28 Львів
Депутати Львова затвердили меморандум для встановлення межі з приміським селом

Депутати Львівської міськради на сесії 16 листопада затвердили меморандум про порозуміння між ЛМР і Рясне-Руською сільською радою, який стане наступним кроком, щоб встановити межі Львова і с. Рясне-Руське.

Відповідну ухвалу підтримало 44 депутати, передає кореспондент ІА ZIK.

Метою меморандуму є вирішення багаторічного конфлікту між містом та приміським селом, спричиненого непорозумінням в частині погодження меж міста та села від 1988 року. Кінцевою метою меморандуму є узгодження меж між населеними пунктами та початок діяльності ТзОВ «СіТіПарк» в індустріальному парку міста.

Моментом досягнення мети меморандуму вважатимуть початок будівництва ТзОВ «СіТіПарк» в індустріальному парку.

Маркіян Лопачак заявив, що «Свобода» не підтримає меморандум. Він також поцікавився, як вплине документ на судові справи щодо меж між ЛМР і Рясне-Руською сільською радою. Пайонкевич зазначила, що меморандум дозволить поставити крапку у цьому конфлікті.

Тарас Чолій зазначив, згідно із проектом меморандуму міська рада зобов’язується збудувати дитячий садок. Він поцікавився, а скільки дитячих садків заплановано звести у Львові у найближчий час.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що у міські дитсадки приїжджають до 2 тис. дітей.

«Так дійсно, сільська громада має проект садочка на 50 млн грн. Я зацікавлений, щоб той садок був збудований, бо там (на території індустріального парку, – ред.) працюватиме багато людей», – заявив мер і додав, що на 2020 рік у Львові мають «вивести на нульову чергу місць у садочках».

Ігор Телішевський поцікавився, чи меморандум підтримає сільська рада.

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич заявила, що цим документом не встановлять остаточно межу, але дуже символічно, що ЛМР перша приймає цей документ, а не Рясне-Руська сільська рада.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 22:00:42