четвер, 16 листопада, 2017, 23:15 Політика
Чумак: У НАБУ ще є час для підтвердження своєї ефективності

У НАБУ сьогодні порушено 533 кримінальних провадження. По 92-ом справам оголошена підозра і вони готові до передачі в суд. А от власне судом уже розглянуто 42 провадження.

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Чумак у ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK.

Віктор Чумак зауважив, якщо в країні є корупція, то, відповідно, є і люди, які відповідають за стан цієї діяльності. Саме тому за корупцію несе відповідальність не тільки політична система, яка будується із інститутів, правил та процедур, а й конкретні посадовці.

«За корупцію в країні передусім несе відповідальність Президент України Петро Порошенко, який повністю «підім’яв» під себе практично всю правоохоронну систему, за виключенням того, що поділив із «Народним фронтом» МВС, адже там керує пан Аваков. Однак за таких умов корупції не стало менше ні в МВС, ні в ГПУ», – констатував Чумак.

Щодо ефективності антикорупційних органів, зауважує депутат, то в НАБУ сьогодні порушено 533 кримінальних провадження. По 92-ом справам оголошена підозра і вони готові до передачі в суд. А от власне судом уже розглянуто 42 провадження.

«Більшість громадян просто не знають ситуації щодо реальних фактів роботи та ефективності антикорупційного органу. До того ж, варто зауважити, що НАБУ працює протягом 2016-2017 років, тобто приблизно один рік. Натомість термін кримінального провадження може тривати щонайменше 3 місяці, і максимум 18 місяців. Тобто, у НАБУ ще є час для підтвердження своєї ефективності», – певен Віктор Чумак.

Читайте також: Генпрокуратура відкрила справу проти директора НАБУ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 12:14:21