четвер, 16 листопада, 2017, 21:50 Політика
Чумак пояснив, чому ВР не дозволяє складати повноваження Константиновському і Бабак

Така ситуація ще раз підтверджує той факт, що практично усі рішення в парламенті приймаються керовано, по вказівці зверху.

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Чумак у ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK.

«Сьогодні відбулася смішна ситуація, коли два депутати написали заяви про складання депутатських повноважень. Це депутати В’ячеслав Константиновський позафракційний та Олена Бабак від «Самопомочі», – зазначив Чумак.

Як пояснює депутат, вийшло так, що парламент не зміг набрати необхідну кількість голосів, щоб забрати мандати у цих нардепів.

«Причина полягає в том, що якщо звільнити Константиновського, то потрібно оголошувати вибори на його окрузі. Натомість серйозної кандидатури на йог місце у правлячої коаліції –немає. До того ж, як можна відпускати Константиновського, і не відпускати при цьому Бабак, або навпаки. Адже це буде абсолютно нелогічно», – пояснив Віктор Чумак.

Депутат підкреслює, що така ситуація ще раз підтверджує той факт, що практично усі рішення в парламенті приймаються керовано, по вказівці зверху.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада двічі не дала необхідної кількості голосів за позбавлення мандатів депутатів Олени Бабак та В’ячеслава Константиновського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 01:10:26