середа, 15 листопада, 2017, 12:06 Суспільство
Чорновіл: Я не дуже прихильний до Порошенка ще за старі часи

Раніше я був там де не треба, а зараз ще й іду проти течії. За це отримав звання «порохобота». При тому, в мене існує елементарна несимпатія до Порошенка ще за старі часи. Зрештою, виходить, кожен в Україні, хто не кричить «зрада!» – автоматично поповнює ряди «порохоботів».

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив політичний аналітик Тарас Чорновіл.

Чорновіл підкреслив, що на своєму, не зовсім справедливому, званні «порохобота» він нічого не заробляє. Його зарплата надходить від іноземних інформаційних компаній, куди він регулярно дописує.

«Якби я не мав доброї роботи на кілька міжнародних інформаційно-аналітичних компаній, то з голоду помер би від такого «порохоботства». У мене зараз справді хороші контракти. Проте, доводиться їздити у різні країни, метлятися по темах. Є свої мінуси, але плюсів більше. Мої доходи в основному не з нашої держави. На щастя, українською аналітикою почали серйозно цікавитися за кордоном – у Китаї, Польщі та структурах ЄС», – розповів політичний експерт.

Тарас Чорновіл зауважує, що іноді його особисті симпатії перешкоджають об‘єктивно висвітлити інформацію, тому деколи він переписує тексти двічі.

«Буває й таке, що розумію – написане треба переписати, бо у ньому забагато симпатії. Як правило, те, що відбувається в Україні, я подаю м’яко. Є одна стара американська фраза, якої мене навчив колишній міністр закордонних справ Костянтин Грищенко: «Критика закінчується біля води». Йдеться про те, що на території Штатів можна почути все що хочеш, а перетнувши океан, американці без сумніву будуть говорити – «моя країна найкраща!». Можна завжди назвати всі помилки, неточні речі, визначити усі проблеми, але при тому дати кілька акцентів, чому твоя держава заслуговує на повагу. Звісно, якщо у це віриш», – наголошує Чорновіл.

Разом із тим він підкреслив: коли починає звинувачувати владу у зраді, суспільство ставитись до нього прихильно, мовляв мудрі речі говорить. Але як тільки політичний експерт згадує про позитивні речі, в очах деяких українців перетворюється на «порохобота». 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 10:33:57