Новини » Львів 15 листопада, 2017, 16:24
Впровадження е-квитка у Львові консультуватиме австрійська компанія

Технічним консультантом в процесі реалізації електронного квитка у Львові стане австрійська компанія iC consulenten.

Відповідний контракт сьогодні підписали ЛКП «Львівавтодор» та австрійська компанія iC consulenten, передає прес-служба ЛМР.

Компанія допомагатиме формувати технічне завдання, вимоги до тендерної документацію. Та разом із «Львівавтодором» обиратиме фірму, яка виграє тендер.

Також австрійці формуватимуть технічний звіт, який передадуть на затвердження Європейському банку реконструкції та розвитку.

«А після цього вони нам допоможуть сформувати контракт з переможцем тендеру. На етапі впровадження електронного квитка консультант повністю буде здійснювати технічний контроль за дотримання нами, як замовником, і компанією, яка виграє тендер, – підрядником, вимог контракту. Буде формувати рахунки, акти виконаних робіт, для того, щоб ми могли їх оплачувати, відповідно до кредитної угоди», – зазначив директор «Львівавтодору» Олег Береза.

Він додав, що вже у березні 2018 року планують підписати контракт із переможцем тендера та розпочати встановлювати е-квиток у Львові.

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року у Львові підписали угоду щодо кредитного фінансування проекту автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті міста. Таким чином, Львів отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 10 млн євро на впровадження електронного квитка – автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті (АСОП), яка повинна забезпечити прийом оплати за проїзд та облік пасажирів. АСОП впроваджуватиметься майже одночасно на всьому громадському транспорті міста, який охоплює електротранспорт та автомобільний пасажирський транспорт міста.

Назву електронного квитка визначили львів’яни через соціологічне опитування. Назву «ЛеоКарт» запропонувало дев’ять львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав найшвидше таку пропозицію.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза 14 березня 2017 року цього року вручив переможцеві сертифікат, який дає право на отримання річного електронного квитка під номером 1 на весь транспорт Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 21:12 :18