середа, 15 листопада, 2017, 11:41 Львів
В Яворівському районі переселенців та малозабезпечених залучають до проекту «Рука допомоги»

Учора, 14 листопада, у місті Яворові Львівської області, в районному Народному домі «Сокіл» відбулася зустріч керівництва району із внутрішньо переміщеними особами та малозабезпеченими з питаннях реалізації пілотного проекту із залучення до роботи «Рука допомоги».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на керівника сектору внутрішньої та інформаційної політики Яворівської РДА Ірину Кравчук.

З її слів, із внутрішньо переміщеними та малозабезпеченими людьми поспілкувалися голова Яворівської РДА Орест Хлян, його заступник Ірина Масюк, начальник управління соціального захисту населення РДА Уляна Ганусяк, керівники центрів зайнятості Михайло Вигринович та Стефанія Мушак, начальник управління агропромислового розвитку РДА Михайло Васильовський та його заступник Оксана Білан-Звізло.

У коментарі власкорові IA ZIK начальник управління соціального захисту населення Яворівської РДА Уляна Ганусяк пояснила, що мета проекту «Рука допомоги» – вироблення ефективних механізмів залучення (повернення) на ринок праці працездатних безробітних одержувачів державної соціальної допомоги. Учасниками пілотного проекту є непрацюючі працездатні особи з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; внутрішньо переміщені особи.

Для участі в пілотному проекті цим людям необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання чи перебування з відповідною заявою та документами, що підтверджують статус таких осіб (довідка про отримання/неотримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи). Органи соціального захисту населення формують списки осіб, які виявили бажання взяти участь у цьому пілотному проекті», – наголосила Уляна Ганусяк.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 12:53:40