середа, 15 листопада, 2017, 17:39 Світ
Україна виступила проти включення даних про викиди парникових газів у Криму до звіту РФ
Фото: Pexels
Фото: Pexels

Україна виступила проти включення Росією до свого Національного звіту статистики щодо викидів парникових газів на території анексованого Криму та Севастополя за період 1990-2015 років.

Про це на Міжнародній кліматичній конференції ООН у Бонні заявив голова української делегації, міністр екології Остап Семерак, повідомляє прес-служба міністерства.

«Не можна залишати поза увагою міжнародної спільноти факт, що Російська Федерація веде облік викидів парникових газів на окупованій нею території Автономної Республіки Крим та подає дані щодо цих територій у своєму національному звіті», – сказав Остап Семерак, зазначивши, що Україна дотримується взятих на себе міжнародних зобов’язань та веде державний контроль за викидами та поглинанням парникових газів, зокрема, на Кримському півострові, фіксуючи інформацію у своєму національному звіті.

Позицію української делегації на пленарному засіданні під час СОР23 в Бонні повністю підтримали делегації США та Австралії. Її буде враховано у фінальному звіті сесії РКЗК ООН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 23:50:37