середа, 15 листопада, 2017, 23:40 Події
У Сенцова в колонії РФ почались серйозні проблеми зі здоров’ям, – адвокат
Олег Сенцов
Олег Сенцов

Український режисер, політв’язень Кремля Олег Сенцов, перебуваючи у колоніях РФ, сильно схуд, погано харчувався. Також у нього почалися проблеми із серцем.

Про це у коментарі Громадське.Крим розповів адвокат Сенцова Дмитро Дінзе.

«За два з половиною місяці в нього загострився ревматизм. Він там у холоді знаходився, холодні камери, холодні автозаки, поїзд, в якому він їхав, без опалення. Йому виписали мазь зігріваючу. Ще в нього почались проблеми із серцем. Лікар запросив його картки дитячі. Я думаю, що найближчим часом ми ці картки знайдемо, направимо до колонії, і Олегу буде призначено лікування», – сказав адвокат.

За словами Дінзе, наразі Сенцов перебуває у колонії «Білий ведмідь» в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. До нього там не застосовують жодних утисків та катувань.

«До Олега там шанобливе ставлення, ніхто його не утискає. Раніше там були жорстокі умови, були і побиття, і не дуже хороші умови утримання. В даний час, коли керівництво колонії змінилося, умови хороші. Наскільки це можливо. Вони дотримуються законності, дотримуються правил внутрішнього розпорядку. Як в армії, все строго за статутом. З огляду на це і дисципліна залізна», – додав адвокат.

Читайте також: Наступним Ердоган звільнятиме Олега Сенцова

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:21:17