середа, 15 листопада, 2017, 16:20 Політика
У майбутнього керівника ДБР на першому місці стоятиме політика, а не закон, – експерт

Кого б не обрали на посаду голови Державного бюро розслідування, він відстоюватиме інтереси політичної партії, яка допоможе отримати посаду. Дуже ймовірно, що у майбутнього очільника також з‘являться політичні амбіції, а відтак закон відійде на другий план.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів політичний експерт Едуард Юрченко.

«Я впевнений, що формально відбудеться якийсь конкурс на обрання голови ДБР. Проте той, хто заангажований, намагатиметься проштовхнути «своїх». Безумовно, йому це вдасться. Хоч і зараз навколо цього питання бачимо, що відбувається якась інтрига», – каже гість програми.

На думку експерта, керівник Державного бюро розслідування працюватиме так само, як й інші українські  держслужбовці високого ранку.

«Я переконаний, що очінькик ДБР захищатиме інтереси того політичного угрупування, яке йому допоможе отримати посаду. Але уявімо, що раптом трапилось диво і орган став не незалежним, в віддаленим від пливу багатьох гравців. Дуже ймовірно, що за таких умов голова ДБР спробує конвертувати свою посаду в політичну вагу і стати центром утворення якогось нового політичного неформального угрупування. Тому, я вважаю, що в майбутнього очільника бюро на першому місці стоятиме політика, а вже після неї – закон», – зазначає гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 12:57:42