середа, 15 листопада, 2017, 11:48 Львів
Садовий каже, що на Банковій заважатимуть будувати сміттєпереробний завод у Львові

Львову заважатиме будувати сміттєпереробний завод на території ТЕЦ-2 група людей, за якими стоять особи з вул. Банкової у Києві, де знаходиться Адміністрація Президента.

Про це сьогодні, 15 листопада, у коментарі журналістам заявив міський голова Львова Андрій Садовий, передає кореспондент ІА ZIK.

«На сьогодні мова не йде про будь-який завод, що буде щось спалювати (сміття, – ред.). Йдеться про максимально просту систему переробки відходів. Вона є абсолютно чистою і не завдає жодної шкоди», – заявив міський голова.

Садовий наголосив, що рішення про початок будівництва заводу будуть приймати після всіх процедур і громадських слухань.

«Розумію, що зараз перед виборами в територіальній об’єднаній громаді це буде питання №1. Будуть сформовані спеціальні групи, які займатимуться мітингуванням. Я б попросив людей не піддаватись на провокації. Я сам особисто приїду до людей і буду з ними спілкуватись», – заявив міський голова.

Нагадаємо, Сороки-Львівська сільська рада вирішила заборонити будівництво сміттєспалювального комплексу на території ЛКП ТЕЦ-2, що у селі Муроване у межах населеного пункту Сороки-Львівської сільської ради.

Садовий зазначив, що консультації із громадою села Муроване були. Навіть керівництво села побувало у Польщі, де функціонують подібні заводи.

«Не було жодних зауважень. Але є спеціально навчена група людей, яка підбурює мешканців, щоб були провокації. Також поінформований керівник управління внутрішніх справ про цю ситуацію, – заявив Садовий. – Ми живемо у непростий час, коли громада Львова має достатньо складну ситуацію. Ми її пробуємо вирішувати. Але є група людей, які нам будуть заважати. Думаю, наша машина їхатиме вперед і ми ті всі палички, які нам вставлятимуть у колеса, перемелемо».

На уточнення, про яку групу людей йдеться, міський голова заявив: «Це чітко організована (група, – ред.). Це ті самі, які свого часу блокували станції перевантаження, які пробували зривати сесії міської ради. За ними стоїть вул. Банкова у Києві».

Садовий пообіцяв, що колись розкаже набагато більше про це.

Нагадаємо, французька компанія «Egis», пропрацювавши декілька варіантів імовірного розміщення сміттєпереробного комплексу для Львова, наразі схиляється до території поблизу ТЕЦ-2 на вул. Пластовій.

Можна припустити, що колізія щодо того чи буде на ТЕЦ-2 сміттєпереробний, чи сміттєспалювальний завод виникла з вини самої ж міської ради. Адже, як стало відомо нещодавно, у ЛМР замовили проектантам ТЕО на розміщення на цій території, як сміттєпереробних потужностей так і ТЕЦ для спалювання сміття.

Тоді Вадим Ноздря, який у ЛМР курує сміттєвий напрямок, пояснив, що це хибна і застаріла інформація, а нове технічне завдання для проектувальників буде розроблене до Нового року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 17:18:10