середа, 15 листопада, 2017, 11:20 Політика
Саакашвілі – «таран» Коломойського, – Тарас Чорновіл

Є безліч фактів, які підтверджують ймовірний зв‘язок між олігархом Ігорем Коломойським та колишнім президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив політолог Тарас Чорновіл.

«Я можу розкрити ту аналітику, яку писав для одного іноземного агентства. Там була дуже велика кількість фактажу – починаючи від візитів та зустрічей. Ми всі бачили фотографію Коломойського з Онищенком та дівчинкою зі «Страна.ua», там на задньому плані були ще троє людей: політтехнолог, журналіст та грузинський депутат, якого всі називають «золотою кредиткою Саакашвілі» (ймовірно йдеться про депутата парламенту Грузії Кобу Накопію, – ZIK), – розповідає Тарас Чорновіл.

За його словами, відразу ж після цієї зустрічі, грузинський депутат летів до Києва. Окрім цього, було й ще багато інших обставин, які наводять на ймовірні зв‘язки Міхеїля Саакашвілі та Ігоря Коломойського.

«Саакашвілі – «таран» у Коломойського! У останнього зараз дуже серйозна проблема, там йдеться про сто мільярдів гривень, а це занадто великі гроші, щоб просто так зійти із дистанції. Він, як і кожен олігарх, намагався домовитися, проте не склалося. І зараз іде певний варіант поступової війни різними способами», – заявив політолог.

Та все ж, на його думку, на віміну від інших олігархів, Коломойський не бажає знищити Україну.

«Він – мудрий олігарх. Він не хоче руйнування України, на відміну від різних «фірташів». Йому потрібно віддати належне. Тому як би ми до нього не ставились, йому потрібно подякувати за те, що зробив у 2014 році. Я думаю, що Коломойський хоче створити кращий плацдарм для того, щоб знову можна було домовитися. Проте навіть якщо це захоче й Порошенко, ситуація в країні така, що йому цього не дозволять», – переконаний експерт.

Читайте також: Єгор Соболєв дав оцінку Міхеїлу Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 08:21:27