середа, 15 листопада, 2017, 9:41 Регіони
Рівне відвідав посол Литовської Республіки в Україні

Учора міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом. Мета зустрічі – обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненського міськвиконкому.

Під час зустрічі було обговорено питання розвитку міста Рівного та ситуацію з впровадженням реформ в Україні, можливості посилення литовсько-українських відносин та налагодження двостороннього співробітництва у соціально-економічній сфері, бізнесовій сфері та проведення спільного форуму у наступному році.

«Я вдячний, що Литовська Республіка – одна із багатьох країн, яка підтримує Україну у важкі часи. Ми налаштовані на спільну співпрацю у будь-якому напрямку», – цитує прес-служба Рівненського міськвиконкому міського голову Володимира Хомка.

Крім цього, під час зустрічі обговорили і можливість партнерства Рівного з литовськими містами.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА, з Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом зустрівся і голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Ключовим предметом зустрічі був той факт, що сторони офіційно погодили початок процедур з можливого відкриття у Рівному Почесного консульства Литовської Республіки.

«У нас досі не було міцних контактів саме з Рівненською областю, тому я дуже вдячний за цю зустріч. Інститут почесних консулів дуже важливий, ми з приємністю розглянемо ваше клопотання. Сподіваюсь цей процес пройде легко», – сказав Марюс Януконіс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 13:36:56