середа, 15 листопада, 2017, 12:12 Регіони
Прикарпатський університет співпрацюватиме з академією мистецтв Китаю

Делегація Прикарпатського національного університету відвідала Пекін на запрошення ректора Центральної академії мистецтв Китайської Народної Республіки. Під час візиту відбулася двостороння зустріч, під час якої ректори Ігор Цепенда та Фань Ді Ань підписали меморандум про співпрацю.

Про це сьогодні, 15 листопада, повідомив власкор IA ZIK.

Згідно з підписаним меморандумом, викладачі та студенти Прикарпатського університету та їхні китайські колеги братимуть участь в академічному обміні.

Також йшлося про проект щодо створення у селищі Ворохта Яремчанської міськради міжнародного центру пленерного живопису. Ректор університету Ігор Цепенда розповів китайським колегам про мистецький проект та запросив їх до участі в його реалізації. 

Під час  відвідин центральної академії мистецтв в м. Пекін учасники делегації Прикарпатського університету мали нагоду познайомитися зі студентами Академії, навчальними лабораторіями, де проходять практичні заняття юних митців. 

Делегація Прикарпатського національного університету взяла також  участь у відкритті виставки сучасного українського та китайського живопису «Зустріч на Дніпрі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 21:17:42