середа, 15 листопада, 2017, 14:25 Львів
Працівник ДФС Львівщини із заплямованою репутацією втік від активістів
Ігор Цимбрило. Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Ігор Цимбрило. Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»

Сьогодні громадські активісти Львова, як і обіцяли, вдруге навідалися в Головне управління Державної фіскальної служби Львівщини, аби послухати офіційне виправдання опального екс-даївця, а нині одного з керівників Служби безпеки ДФС Ігоря Цимбрила, який у 2014 році за часів президентства Януковича «прославився» переслідуваннями учасників Революції Гідності.

Про це повідомили в прес-службі Львівського штабу НР «ДІЯ».

Як зазначається, під час події Євромайдану Цимбрило намагався вручити сфальшований протокол про порушення правил дорожнього руху священику-євромайданівцю о. Михайлу Димиду. Тоді суд визнав дії дорожнього інспектора протиправними.

3 листопада під час попередньої зустрічі з активістами Цимбрило всіляко заперечував свої діяння у 2014 році, погодився документально довести свою невинність і навіть пройти детектор брехні. Сьогодні ж спілкування фіскала з активістами було кількахвилинним і носило форму монологу.

Ігор Цимбрило переконував, що Львівських євромайданівців не переслідував і зачитував висновок досудового розслідування та перевірки прокуратури. «Щодо мене відсутні відомості, як в матеріалах службового розслідування, яке проводилося, так і в матеріалах досудового розслідування прокуратури Львівської області, в якому мої дії визнавалися неправомірними. Отже, висновок суду – протиправність моїх дій не відповідає обставинам», – виправдовувався Ігор Цимбрило.

Відповідати на запитання журналістів держслужбовець відмовляється. Зі словами «Треба ставити крапку» він поспіхом залишив актову залу Львівського управління ДФС.

Ігор Цимбрило. Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Ігор Цимбрило. Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»

«Ми очікували подібних витівок від Ігоря Цимбрила. Зрозуміло, що людина таких моральних принципів намагатиметься брехнею шукати собі виправдання, аби залишитися на посаді. Всі ці відписки з перевірок є формальними і не мають нічого спільного з істиною. Вину цього посадовця доведено у суді, є відео-докази його протиправних дій. Ми не відступатимемо від наших принципів – надалі вимагатимемо його відставки», – зазначив координатор Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» Валентин Середюк.

Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»

Активіст закликає усю активну громадськість об’єднатися та спільно домогтися звільнення Ігоря Цимбрила з посади.

Як повідомлялося, 6 листопада представники Національного руху «Державна ініціатива Яроша» та інших громадських організацій в головному управлінні Державної фіскальної служби Львівщини вже протестували проти призначення на одну з ключових посад у ДФС Ігоря Цимбрила.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 19:58:21