середа, 15 листопада, 2017, 17:47 Регіони
Посилено охорону українсько-словацької ділянки кордону на Закарпатті

У зв’язку з активізацією незаконної міграції, яка останнім часом спостерігається на українсько-словацькому кордоні, рішенням керівництва Держприкордонслужби на ділянку Чопського загону вислано додаткові резерви прикордонного відомства.

Наразі найбільш загрозливі ділянки держрубежу на цьому напрямку посилено додатковим персоналом, військовою технікою та службовими собаками. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Військовослужбовцям, які прибули на ущільнення державного кордону та допомогу штатному персоналу, визначено завдання максимальної протидії незаконній міграції та іншим протиправним діям на термін до локалізації обстановки. Прикордонників екіпірували найсучаснішими видами спецтехніки, що дозволить максимально ефективно виявляти та затримувати порушників прикордонного законодавства.

Варто зазначити, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, протягом літа та восени 2017 року кількість затриманих нелегальних мігрантів збільшилась на 80 %. Для протидії переміщенню нелегалів через кордон прикордонники тісно взаємодіють з іншими правоохоронними та взаємодіючими органами, а також зі своїми європейськими колегами у рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 23:44:32