Новини » Політика 15 листопада, 2017, 5:10
Політолог про Антикорупційний суд: влада старатиметься повторити ситуацію як з НАЗК

Влада змінила думку щодо створення Антикорупційного суду лише після жорсткого прохання тих, хто курує нас на Заході. Проте вона боїться суду і буде старатися його нівелювати різними методами.

Про це політичний експерт Віталій Крюков розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK) відповідаючи на запитання чи влада зможе знайти засоби для тиску на суддів Антикорупційного суду.

«Хочу нагадати, який був спротив влади створенню Антикорупційного суду. Ви ж пам’ятаєте, як проти створення, не антикорупційної палати, а суду, виступав Президент Порошенко і потім всі по ланцюжку. Потім несподівано ця позиція змінилася», – розповів пан Крюков.

За словами експерта, він не вірить в прозріння Президента.

«Я вірю в те, що було жорстке прохання тих, хто курує нас на Заході. Якщо так, то значить влада певною мірою боїться такого суду. Вона буде старатися нівелювати потенційну небезпеку тим, що буде довго проводити процедури, максимально відтягувати створення. Також будуть махінації з підбором суддів так як це було з НАЗК. У нас є три органи НАЗК, НАБУ і САП. Між ними є велика різниця по їх участі в процесі», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 10:55 :05