середа, 15 листопада, 2017, 15:12 Політика
Перше українське консульство переходить з «живої черги» на запис через Інтернет
Посольство України у Чехії. Фото: facebook.com/yevhen.perebyinis
Посольство України у Чехії. Фото: facebook.com/yevhen.perebyinis

Посольство України у Чехії першим з українських дипломатичних представництв за кордоном впроваджує систему електронного запису для відвідин консульського відділу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив посол України у Чехії Євген Перебийніс.

«Радий повідомити, що з 20 листопада ц.р., після проведення тестових випробувань, у Празі розпочне працювати електронна система керування потоками відвідувачів МЗС України, за допомогою якої ви зможете дистанційно через Інтернет зареєструватися для відвідання консульського відділу у зручний для вас час», – написав Перебийніс.

Посол відзначає, що консульський відділ Посольства України в Чехії є першим консульським підрозділом за кордоном, в якому запроваджена така розроблена в МЗС України послуга.

Таким чином, віднині з метою уникнення очікування в чергах людина зможе обрати день та час, а також потрібну послугу за допомогою відповідного веб-модулю, прийти до консульства у визначений час і без зайвих очікувань вирішити своє питання.

Для тих, хто не мав змоги запланувати свій візит через Інтернет, залишатиметься і можливість запису через відповідний термінал в консульському відділі безпосередньо в день відвідання.

Але в посольстві сподіваються, що система інтернет-запису поступово витіснятиме т.зв. «живу чергу».

Запланувати відвідання консульського відділу Посольства України в Празі ви можете за цим посиланням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 07:16:14