Новини » Політика 15 листопада, 2017, 23:10
Парубій на зустрічі з Мітчеллом закликав надати Україні летальну зброю

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з новопризначеним помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Весом Мітчеллом.

Про це повідомляє прес-служба ВР.

«Для мене важливо було одразу після призначення на нову посаду відвідати Україну, адже Державний секретар Тіллерсон приділяє велику увагу питанню безпеки та реформ в Україні», – сказав Мітчелл.

Парубій зазначив, що візит Мітчелла є ознакою великої підтримки України зі сторони США. «Сполучені Штати є стратегічним партнером України, ми цього не приховуємо і розраховуємо на вашу підтримку», – сказав Голова Верховної Ради.

Парубій закликав Державний департамент Сполучених Штатів Америки розглянути можливість та надати Україні летальну оборонну зброю.

Співрозмовники обговорили перебіг та прогрес реформ в Україні та питання посилення торговельно-економічної співпраці між Україною та Сполученими Штатами Америки.

«Я можу Вас запевнити, що переважна більшість народних депутатів цього скликання Верховної Ради України підтримує євроатлантичну інтеграцію України, тісну співпрацю з США та Європейським Союзом, а відтак реформи в Україні», – підсумував Парубій.

У зустрічі також взяла участь Надзвичайний і Повноважний посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 19:06 :08