середа, 15 листопада, 2017, 1:10 Політика
ООН схвалила проект резолюції про права людини в окупованому Криму
Фото: МЗС України
Фото: МЗС України

Третій комітет ООН на 72-й сесії Генеральної асамблеї ООН схвалив проект резолюції «Становище з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі (Україна)».

Про це повідомило Міністерство закордонних справ України.

Співавторами документа стали 42 країни, а проголосувала за нього 71 держава (як заявили в МЗС, «незважаючи на шалений тиск із боку Росії»), проти були 25 і 77 утрималися.

 «Наступним кроком стане розгляд проекту резолюції на пленарному засіданні ГА ООН у другій половині грудня 2017 року і головне – примушення Росії до її повного виконання. Закликаємо міжнародну спільноту об’єднатись навколо наших спільних цінностей та захистити жителів Криму від свавілля окупантів», – мовиться в коментарі МЗС.

Сам же проект резолюції є «логічним продовженням минулорічної резолюції Генасамблеї 71/205 щодо прав людини в окупованому Криму».

«Рішення щодо внесення нового документа зумовлене продовженням злочинної політики Росії у окупованому Криму. Змушені констатувати, що Росія не виконала жодного положення попередньої резолюції ГА ООН 71/205, нарощуючи репресії щодо українців за національністю, кримських татар та інших осіб, які висловлюють незгоду з окупацією півострова. Незважаючи на численні звернення Управління верховного комісара з прав людини, Росія відмовилась також надати доступ до території тимчасово окупованого Криму представникам ООН», – заявили в МЗС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 13:15 :18