середа, 15 листопада, 2017, 10:42 Регіони
На Закарпатті порушили справу проти лісівника-браконьєра
На Закарпатті порушили справу проти лісівника- браконьєра
На Закарпатті порушили справу проти лісівника- браконьєра

За фактом незаконного полювання на території Закарпатської області проти лісівника, який застрелив червонокнижну рись, розпочато кримінальне провадження за ст 248 ч.1 КК України – незаконне полювання.

Про це повідомили в прокуратурі Закарпаття.

Йдеться про повідомлення, поширене в ЗМІ про лісничого-браконьєра, який разом з сином відстрілював в Карпатах червонокнижну рись та птаха родини фазанових терерука. Світлинами із впольованою здобиччю вони поділилися в соціальних мережах. В Держлісагентстві вже почали службове розслідування за даним фактом.

Санкція статті 248 кримінального кодексу України (порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України) передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 12:58:47