середа, 15 листопада, 2017, 15:59 Регіони
На Волині сільрада «профукала» 4,5 млн грн

Каналізування району Шацьких озер – питання надважливе для поліпшення екологічної ситуації на Волині. Однак, Світязька сільрада, яка отримала із держбюджету на ці потреби майже 4,5 мільйона гривень, провалила проведення тендерів.

Про це йшлося під час наради з питань соціально-економічного розвитку області, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

За словами начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Дмитра Новохатського, на будівництво мереж та споруд навколо господарсько-побутової каналізації в селі Світязь Шацького району з Державного фонду охорони навколишнього природного середвища виділено майже 4,5 мільйона гривень. Відтак, вже 6 листопада Світязька сільська рада повторно провела тендер на будівництво (загальна вартість робіт – 4,7 млн грн). Однак тендерний комітет відхилив наявні пропозиції, тому торги не відбулися. Офіційна причина – тендерні пропозиції не відповідають умовам тендерної документації.

«Дослівна інформація сільського голови: пропозиція переможця аукціону визначених торгів товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна корпорація «Інтерсіті» не відповідає технічному завданню тендерної документації в частині відсутності всіх передбачених компонентів на виконання робіт будівництва мереж та споруд господарсько-побутової каналізації села Світязь, а саме відсутня хімічна стійка епоксидна клейова композиція Ceresit в кількості 27 кілограм. Фактично, можна констатувати, що кошти не освоять – часу для проведення робіт немає», – зауважив Новохатський.

«Сільська рада отримала із держбюджету майже 5 мільйонів гривень, та ще й на каналізування та інфраструктуру. Будь-який орган місцевого самоврядування тільки мріяти про таке міг би. А тут нема бажання та можливості належним чином попрацювати із підрядниками та підготувати тендерну документацію... Розумію, якби це було вперше, а так… Дивна історія. Можливо треба провести розслідування, чому так трапилося. Однозначно причини потрібно знати, аби не повторити помилки в майбутньому. Поруч Шацька об’єднана громада, яка активно працює. Переконаний, якби Світязька сільська рада увійшла до ОТГ, таких би проблем не виникало», – зазначив заступник голови ОДА Сергій Кошарук.

Відтак, віце-губернатор доручив перевірити відповідну інформацію, а також надати пропозиції щодо процедури та проведення тендерів в розрізі роботи із потенційними підрядниками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 13:00:26