середа, 15 листопада, 2017, 13:30 Львів
Міський голова Львова обурюється, що місто повинно фінансувати ПТУ

Чому місто має фінансувати ПТУ, не маючи жодного впливу на цю галузь? Якщо область має у себе в підпорядкуванні заклади профтехосвіти, то хай і фінансує їх.

Про це сьогодні, 15 листопада, у коментарі журналістам заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що бюджет розвитку Львова на 2018 рік є менший, ніж цього року.

«Це на нас покладає особливі обов’язки, бо потрібно бути максимально економними і раціональними. На превеликий жаль, розмови про децентралізацію так і лишаються розмовами. Ця формула, яка була погоджена органами місцевого самоврядування і урядом у 2014 році порушується, – заявив Садовий. – Уряд постійно хоче навісити на міста ті чи інші функції, які нам не властиві. Чому ми маємо дофінансовувати видатки по гуманітарному блоку – освіта медицина? Чому місто має фінансувати ПТУ, не маючи жодного впливу на цю галузь? Якщо область має у себе в підпорядкування заклади профтехосвіти, то хай і фінансує їх».

Він заявив, що сьогоднішня динаміка є неправильною: «Була чітка домовленість, що держава на себе забирає фінансування гуманітарного блоку – освіта, медицина, соціальний блок – і подохідний податок. А в результаті нам довішують нове навантаження. Це нечесно зі сторони уряду».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 23:44:16