середа, 15 листопада, 2017, 17:54 Політика
Лещенко: Геращенко і не був радником Авакова, а лише «присвоював собі цей статус»
Антон Геращенко. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Антон Геращенко. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Сергій Лещенко вважає, що Антон Геращенко насправді і не був радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а тільки «присвоював собі цей статус».

Про це Лещенко заявив у коментарі ІА ZIK.

«Це питання краще адресувати цим панам, чому вони один від одного тепер відкараскуються. Сьогодні на Комітеті пан Геращенко намагався займатися викриттями пана Ситника (директора НАБУ Артема Ситника, – ред.), на що я нагадав йому, що він є радником пана Авакова, і в нього таким чином є конфлікт інтересів. Після чого пан Геращенко сказав, що не є більше радником», – зазначив нардеп.

Лещенко звернув увагу, що Геращенко «не фігурує ніде як позаштатний радник міністра».

«Будучи депутатом, він не може бути штатним радником, а позаштатним він не є. І чи був узагалі я не знаю, – сказав Сергій Лещенко. – Думаю, що він або просто присвоїв собі цей статус, або намагався себе так позиціонувати, не будучи ним по суті і в такий спосіб виступаючи від імені МВС».

На думку Лещенка, це аморально, бо Геращенко таким чином «фактично займався присвоєнням частини владних повноважень».

Нагадаємо, депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко під час засідання антикорупційного комітету Верховної Ради заявив, що склав повноваження на посаді радника глави Міністерства внутрішніх справ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 12:51:19