середа, 15 листопада, 2017, 15:36 Світ
«Gazeta Polska»: Візит Вітольда Ващиковського в Україну – це «дипломатична катастрофа»
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

Політолог і публіцист Єжи Тарґальський у тижневику «Gazeta Polska» пише, що про Україну кажуть, що це «стратегічний партнер Польщі». Проте крім дій Міністерства національної оборони, жодного партнерства немає. Саме Антоні Мацєревич (міністр національної оборони Польщі – ред.) приймає стратегічні рішення, створюючи польсько-литовсько-українську бригаду.

Про це повідомляє Польське радіо.

Як відзначає Єжи Тарґальський, стратегічним елементом є також, наприклад, створення карпатського газогону. Крім цих дій, польська держава не має стратегічного плану.

«Не відомо, що ми хочемо осягнути, нам не відомі етапи реалізації мети. Що гірше, політика щодо України стала елементом боротьби за виборчі голоси. Вона залежна від внутрішньої політики в найгіршому аспекті та атмосфери, яку створює Росія та крайні націоналістичні групи», – пише публіцист.

Про останній візит міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського в Україну Єжи Тарґальський зазначив, що це була велика демонстрація проти українців і «дипломатична катастрофа». За його словами, метою Польщі є проведення ексгумацій польських поховань в Україні, нормалізація відносин, порозуміння та співпраця.

«Цієї мети Ващиковський не досягнув і не досягне, тому що не вміє і не хоче», – сказав Єжи Тарґальський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 13:45:08