середа, 15 листопада, 2017, 13:19 Львів
Ганущин: Є відчуття, що з маршрутками у Львові може вийти так само, як зі сміттям
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Голова Львівської облради Олександр Ганущин вважає, що у зв’язку із загостренням ситуації із громадським транспортом у Львові може постати питання про передачу його в управління області.

Про це О.Ганущин зазначив 15 листопада під час підсумкової прес-конференції «Другий рік роботи Львівської обласної ради VII скликання», відповідаючи на запитання журналістів щодо того, чому досі на рівні області не затверджена концепція розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

О.Ганущин нагадав, що проблема лежить у площині ЛОДА, яка регулює обласні маршрути, та міської ради, котра керує міськими маршрутами.

«Добряче сміттєва управлінська криза підкосила діяльність виконкому Львівської міської ради. Проблема з транспортом виникла, тому що не доходили руки. Це питання у нас висить з травня (2016 року, – ZIK). Будемо ставити питання на найближчій сесії 5 грудня, що так воно далі бути не може», – зазначив О.Ганущин.

З його слів, у разі загострення ситуації з маршрутками у Львові, може повторитися ситуація, як це було зі сміттям.

«Ми розуміємо, що обласні і міські маршрути пов’язані, проблематика по автостанціях реально підвисла у повітрі. Я відчуваю, що міський голова Львова стає чомусь дуже далеким від господарських питань по місту, а питання тільки загострюється. У мене погане передчуття, як би не сталось так, коли наступить певний колапс у місті, який ми всі відчуємо, і знову може постати питання про передачу функцій на обласний рівень – як це було зі сміттям. Зараз, коли вже минуло чотири місяці після передачі цих повноважень, ніхто вже не відчуває цієї проблеми. Навіть медіа, наближені до Андрія Івановича Садового, вже зовсім інакше висвітлюють цю тему. Тобто, усіх влаштовують управлінські кроки, котрі були здійснені на обласному рівні. У мене з’являється таке відчуття, що з транспортом може вийти так само», – зазначив О.Ганущин.

Нагадаємо, на сесії 26 січня 2016 року Львівська облрада проголосувала проти виселення приміських маршруток зі Львова. Тоді депутати доручили Львівській ОДА спільно з профільною комісією облради, із залученням експертів у галузі автомобільних пасажирських перевезень, органів місцевого самоврядування всіх районів області, перевізників до 1 травня 2016 року розробити та винести на затвердження Концепцію розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування у Львівській області на 2016-2020 роки. Концепція не затверджена досі…

Натомість частину обласних маршрутів виселили з міста восени 2016 року, а іншу частину у вересні 2017 року. Хаос із транспортними перевезеннями триває досі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 17:17:59