середа, 15 листопада, 2017, 14:03 Львів
Ганущин прокоментував, чи зять Дубневича очолить Львівський перинатальний центр
Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Фото: Микола Тис/ZIK
Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Фото: Микола Тис/ZIK

Голова Львівської облради Олександр Ганущин прокоментував інформацію про те, що Львівський обласний перинатальний центр, який незабаром планують відкрити після реконструкції, може очолити син головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички, зять нардепа Богдана Дубневича Назарій Гичка.

Про це О.Ганущин зазначив 15 листопада під час підсумкової прес-конференції «Другий рік роботи Львівської обласної ради VII скликання», відповідаючи на запитання журналістів.

О.Ганущин прокоментував ситуацію зі звільненням чинного головного лікаря перинатального центру.

«Питання щодо звільнення головного лікаря обласного перинатального центру (Лариси Янів, – ZIK) виносилося на сесію Львівської облради, але тоді я та усе керівництво ради запитало просту річ: чи є висновок профільної комісії про заслуховування звіту та визнання його незадовільним. Для чого тоді виносити? Ми відклали це питання. Коли він (висновок комісії, – ZIK) буде – тоді ми заслухаємо це питання у сесійному режимі. Поки що, наскільки я знаю, такого висновку немає. А орієнтуватися виключно на позицію одної чи іншої групи в колективі, я вважаю, ми маємо бути вище подібних речей і балансувати», – зазначив він.

Голова облради назвав чутками розмови про те, що перинатальний центр може очолити Назарій Гичка, але зізнався, що мав з ним про це розмову.

«Що стосується чиїхось синів і дочок, зятів і братів, то у нас діє політика проведення відкритих конкурсів. Дотепер вона була непорушна. У конкурсі мають право брати участь усі.

Я чув ці чутки і навіть питався одного із головних лікарів пологового відділення у Києві, чи він планує змінити місце праці, він мені сказав, що не планує. Думаю, це загальні чутки, котрі поширюються перед будь-яким великим конкурсом на велику установу», – сказав О.Ганущин.

Зазначимо, зять народного депутата Богдана Дубневича та син головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички Назарій Гичка працює головним лікарем Київського міського пологового будинку №3. За даними сайту BIHUS.INFO, він увійшов до ТОП-5 найбагатших лікарів України.

На сесії у жовтні депутати Львівської облради відклали розгляд питання про звіт головного лікаря комунального закладу Львівської облради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр». Звіт головного лікаря Лариси Янів ініціювали, зважаючи на конфлікт, що виник між головним лікарем та представниками колективу перинатального центру.

Читайте також: Як «батьки тендерної мафії» Дубневичі багатіють на об’єктах інфраструктури Львівщини

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 08:21:24