середа, 15 листопада, 2017, 15:17 Політика
Авакову підконтрольні комбати, яких звинувачують у важких злочинах, – Чорновіл
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Українці шкодують жертв, ця відома риса є генетичною хворобою. Тому, дуже ймовірно, що вона й посприяє другій президентській каденції Петра Порошенка.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив політичний аналітик Тарас Чорновіл.

«Щиро кажучи, я б дуже зрадів, якщо б Аваков покинув політичну системи України. Його спосіб ведення бізнесу – дуже брудний. Крім того, вважаю правдою те, що йому підконтрольні комбати, люди війни, на яких порушені кримінальні справи по дуже тяжких злочинах. Він міг наказати їм захищати його інтереси, бо інакше на них чекає тюрма. Я припускаю, що у такий спосіб наш міністр формує собі армію. Більше того – Національна гвардія – це структура, яка інституційно повністю йому підзвітна. Національний корпус – політична сила, побудована на полку «Азов», яка з ними є афілійована», – коментує гість програми.

Експерт зазначає: серед експертів панують дві точки зору щодо того, чому Арсен Аваков створює собі армію. Одні вважають – аби захопити владу, інші – щоб втриматись на плаву політики.

«Створювати армію або ж розповсюджувати ілюзію про неї, можна з двох причин. Можливо, Аваков хоче все перевернути і взяти владу в свої руки. Або ж міністр хоче просто вижити, щоби його не «спалили». Моя думка схиляється до останньої причини. Тому що цей чоловік не є дурнем і розуміє, що йому не стати першою людиною в державі. Він прекрасно усвідомлює, що українці обирають лідерами мучеників. Чому Порошенко не діє проти Авакова? Бо розуміє, що в цей момент люди полюблять опонента», – каже політичний аналітик.

За його словами, на жаль, наше суспільство має таку генетичну хворобу. Адже ми звикли, що будь-яка влада буде окупантською.

«Тому у жодному разі не можна робити із політиків жертв, оскільки саме за такими маніпуляціями народ і потягнеться. До того ж, всі ті, хто зараз обзиває Порошенка узурпатором, на виборах стануть на його бік, бо раптом зрозуміють, що він не справедливо став жертвою», – резюмує Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 10:32:48