вівторок, 14 листопада, 2017, 12:19 Події
Журналістам, які працюють у небезпечних точках, позичатимуть бронежилети
Фото: ukranews.com
Фото: ukranews.com

Бронежилети для журналістів, які працюють у небезпечних точках, можна буде безкоштовно брати для користування в офісах Національної спілки журналістів. Зокрема, три з них буде знаходитися в осередку Спілки в Маріуполі, а три – у центральному офісі в Києві.

Про це повідомляють «Українські Новини».

Це стало можливим завдяки тому, що громадська організація передала НСЖУ п’ять бронежилетів з написом «PRESS» і три захисні каски. Їх видаватимуть репортерам в тимчасове користування, для виконання професійних обов’язків у зоні проведення бойових дій, а також з метою навчання. Ще один бронежилет уже було передано НСЖУ в Маріуполь раніше.

На необхідність таких засобів захисту вказують, зокрема, маріупольські журналісти. Висвітлюючи військовий конфлікт, вони часто виїжджають на лінію розмежування в сіру зону – Широкино, Павлопіль, Сартану, Авдіївку.

«На сьогоднішній день для безпеки наших колег під час виїздів для підготовки військових репортажів ми змушені шукати бронежилети і каски в буквальному сенсі по всьому місту, або ж виїжджати без засобів захисту», – зазначає Олена Калайтан, головний редактор видання «Ильичевец.Город».

Контакти офісів НСЖУ:

м.Київ, вул.Хрещатик, 27а (контактна особа Сергій Шевченко, 067-3211345).

м.Маріуполь:

  • пр.Нахімова, 116 (два бронежилета та каски зберігаються в редакції газети «Ильичевец. Город», контактна особа: Олена Калайтан, 097 318 81 74)
  • пр. Миру, 19 (один бронежилет знаходиться в редакції газети «Приазовский рабочий», Микола Токарський, 050 474 97 93).
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:11:47