вівторок, 14 листопада, 2017, 14:26 Львів
Єдину диспетчерську «швидкої» Львівщини обіцяють запустити до кінця року

Єдина диспетчерська Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф має запрацювати до кінця року у тестовому режимі.

Про це 14 листопада на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.

«Сьогодні відкриваються тендерні пропозиції на облаштування диспетчерської. Сподіваємося, що до кінця року вона буде введена в експлуатацію в експериментальному режимі», – повідомив О.Синютка.

З його слів, до участі в тендері на закупівлю обладнання для центральної диспетчерської запросили усі компанії, які діють на цьому ринку. «Це представники з Харкова, Дніпропетровська, Тернополя, Києва», – зазначив О.Синютка.

Після довгих перипетій та дискусій наприкінці травня 2016 року Львівська облрада таки прийняла рішення про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Передбачалося завершити реформу, розпочату в державі ще у 2013 році. Йдеться про об’єднання служби екстреної допомоги в єдине ціле (на сьогодні на Львівщині є три юридичні структури) та створення єдиної оперативної диспетчерської для керування бригадами «швидкої» у всій області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:57:52