вівторок, 14 листопада, 2017, 9:25 Львів
Водоканал Самбора заборгував майже 2,5 млн грн

Борг Самбірського управління водопровідно-каналізаційного господарства Львівської області перед податковою складає майже 2,5 млн. грн і він збільшується.

Такий борг утворився за той час, коли водоканалом почав керувати Іван Маланкевич, член міськвиконкому,  якого на цю посаду призначив міський голова Юрій Гамар. Про це сьогодні, 14 листопада, повідомив кореспондент IA ZIK з посиланням на публікацію «Самбірської газети».

Така сума боргу, пишуть журналісти цього видання, підстава податкової для подання клопотання міському голові про звільнення начальника Івана Маланкевича з посади.

Такою критичною фінансовою ситуацією незадоволені в колективі водоканалу. Тут сподіваються на дієве реагування податкової служби.

Зазначимо, що  понад рік тому міський голова Юрій Гамар звільнив  багаторічного начальника водоканалу Степана Кульчицького через те, що комунальне підприємство на той час заборгувало податковій 992 тисячі гривень..

Тим часом, колишній начальник водоканалу Степан Кульчицький розпорядження міського голови Юрія Гамра оскаржив у правовому порядку. Його позовну заяву Самбірський міськрайонний суд задовольнив, рішення суду першої інстанції залишив у силі апеляційний. Тепер за вимушений прогул йому належить чимала сума виплати зарплати з бюджету Самбора. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:52:32