вівторок, 14 листопада, 2017, 11:55 Політика
Влада розпочала руйнацію цінностей, які встановив Майдан, – Ігор Луценко

Після Революції гідності провладна команда почала руйнувати цінності, які створив Майдан. Пропрезидентські сили створили систему знищення моральних авторитетів, задіюючи своїх «прикормлених блогерів», що висвітлювали скептичне ставлення до подій у країні.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Ігор Луценко.

«Після революції у 2014 році багато хто у суспільстві наляканий висотою тих моральних стандартів, котрі вона задала. Адже, боротьба, смерті, страждання, жертви – вимагають певних дій, а не всі готові на це йти. Можуть лунати такі думки, коли казатимуть, що ми ж цього не хотіли, мовляв, «ми ж вас туди не відправляли», – сказав Луценко.

Він вважає, що Петру Порошенку притаманна риса «геніальної посередності». Адже після Революції гідності моральні цінності й далі руйнуються.

«Після Революції гідності команда президента розпочала руйнування цінностей, які встановив Майдан. І це можна вважати геніальністю президента, бо він створив систему з руйнування моральних авторитетів і цінностей у суспільстві», – переконаний Луценко.

На його думку, до цього занепаду причетні ті люди, які забезпечують інформаційний простір потрібними для влади повідомленнями.

«Це відбувається завдяки допомозі «прикормлених» блогерів, скептичного стилю ставлення до подій, що руйнує будь-який авторитет. Сталося так, що усі позитивні та чудові образи були зруйновані. І це звісно є його заслугою (Порошенка, – ZIK)», – вважає Луценко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:49:13