вівторок, 14 листопада, 2017, 13:37 Події
Військова прокуратура розшукує начальника складу, з якого викрали майна на понад 2 млн грн
Фото: bbc.com/УНІАН
Фото: bbc.com/УНІАН

Військова прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення військового майна на суму близько 2 млн 326 тис. грн в одній з військових частин Нацгвардії України та оголосила в розшук начальника складу.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Зазначається, що Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України розпочато досудове розслідування за ч.3 ст. 410 Кримінального кодексу України за фактом викрадення (привласнення) начальником складу старшим прапорщиком Р., майна зв’язку яке знаходиться на зберіганні у військовій частині 3077 Національної гвардії України.

Так, за результатами проведеної позапланої інвентаризації майна зв’язку на об’єднаному складі зв’язку однієї з військових частини Національної гвардії України дислокованої на Київщині, виявлено нестачу майна: радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна на загальну суму близько 2 млн 326 тис. грн.

В той же час слід зазначити, що стосовно зазначеного військовослужбовця здійснюється досудове розслідування за ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України за фактом самовільного залишення військової частини та його оголошено у розшук і отримано ухвалу слідчого судді про дозвіл щодо затримання.

Довідка.

  • санкція ч.4 ст. 407 Кримінального кодексу України («Самовільне залишення військової частини або місця служби»), передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
  • санкція ч.3 ст. 410 Кримінального кодексу України («Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем»), передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:49:49