вівторок, 14 листопада, 2017, 16:01 Економіка
В Україні пропонують зробити платежі за комуналку лише електронними
Квитанції за комунальні послуги і гроші. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Квитанції за комунальні послуги і гроші. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Нардепи внесли законопроект, який скасує паперові платежі і впровадить лише інтернет-оплату за комунальні послуги.

Про це йдеться в законопроекті №7270 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів», зареєстрований у Верховній Раді від 9 листопада, передає «Економічна правда».

Крім того, у законопроекті пропонують надати резидентам України право сплачувати за допомогою електронних грошей податки, збори, благодійні внески, пожертвування тощо.

«Законопроектом передбачається постачальникам комунальних та інших послуг виставляти електронні інвойси, надавати банкам, платіжним установам, процесингам, агрегаторам платежів такі інвойси, приймати платежі за такими інвойсами через електронні сервіси та «розносити» платежі, отримані через різних постачальників з переказу, по особовим рахункам споживачів», – йдеться у повідомленні.

У законопроекті дозволяють здійснювати/отримувати плату за товари, роботи, послуги електронними грошима, випущеними нерезидентами.

На додаток законопроект №7270 передбачає надати право платіжним установам, які відповідають вимогам Закону щодо розміру статутного капіталу та отримали ліцензію на переказ коштів, відкривати клієнтам рахунки й електронні гаманці, випускати платіжні карти й електронні гроші, їх обслуговувати, а також мати агентів.

Нагадаємо, ВРУ знову не змогла відкликати альтернативний закон про Антикорупційний суд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:53:41