вівторок, 14 листопада, 2017, 12:52 Львів
У Трускавці близько 1000 жителів вже обрали собі сімейного лікаря

У Трускавці частину медичної реформи реалізували за власної ініціативи. Зокрема, рік тому пацієнтам міської лікарні запропонували обирати собі терапевта або сімейного лікаря на власний розсуд. За даними лікарні, пропозицією скористувалось близько 1000 трускавчан.

Про це ІА ZIK повідомили у Трускавецькій міській раді.

Ця статистика показує кількість пацієнтів, які закріплені за лікарями, та дає можливість розробити відповідну формулу щодо нарахування заробітної плати медикам після запровадження реформи. Слід зазначити, що за цей період між лікарями склались здорові конкурентні відносини.

Станом на 1 листопада 2017 року кожен сімейний лікар має у службовому використанні ноутбук. Окрім того, сформовано внутрішньо лікарняну мережу та базу даних з історіями хвороб. Це дає можливість миттєвого обміну інформацією про стан здоров’я пацієнтів між сімейним лікарем та фахівцями вузького профілю.

«Мешканці можуть вільно обирати лікарів, пройти повне обстеження в лікарні, отримати рецепт на вживання лікувальних та профілактичних препаратів та придбати їх за програмою «Доступні ліки». Трускавець використав 90% коштів на її реалізацію. Це один з найкращих показників в області. Фінансування – державне, і не використати його на загальну терапію та профілактику жителів міста – я вважаю – злочин.

Ми спільно з керівництвом лікарні постійно моніторимо та аналізуємо дані про рівень захворюваності та поширення хвороб. Під постійним контролем медиків: гіпертонія, збільшення холестерину та загальна терапія. Наша мета – збільшити тривалість життя трускавчан. Переконаний в найближчі 5-10 років відбудеться суттєве збільшення цього показника», – розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:19:06