вівторок, 14 листопада, 2017, 2:06 Суспільство
У світі щорічно зникає вісім мільйонів дітей, – статистика

Діти мають властивість зникати, і це факт. Тільки за минулий рік пропало близько восьми мільйонів дітей, до того ж не відомо, куди вони всі зникли. Деякі люди всерйоз замислюються над цілою індустрією педофілії і ритуальними жертвоприношеннями.

Про це повідомляє planetanovosti.com.

З метою пошуку дітей в 1998 році була створена спеціальна організація ICMEC, філії якої відкрилися в 22 державах. Згодом цифра представництв перевалила за сотню.

Статистика свідчить, що щорічно в одній Росії пропадає 15 тис. дітей, проте ICMEC спростувала цю інформацію. За словами представників організації, ця цифра набагато більша.

На даний момент ніхто не може пояснити, куди зникають діти. Потрапляють в руки педофілів і чорних магів – навряд чи, тому що тоді кожен другий житель планети повинен був бути людожером.

Існує версія, що розвинені країни забирають дітей у батьків, відправляючи їх на інші планети. Там діти підростають і стають рабами. Прихильники змови впевнені, розвинені держави вже створили технології для видобутку корисних копалин, наприклад, на Марсі.

Уфологи ж вважають, що діти стають рабами не людей, а інопланетян, безліч баз яких розташовано в різних куточках планети.

Читайте також: Діти стають менш активними та незалежними, – новозеландське дослідження

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 02:33:54