вівторок, 14 листопада, 2017, 16:57 Політика
У Раді готують зміни до закону про фінансування партій з держбюджету
Фото: cvu.org.ua
Фото: cvu.org.ua

Розпочато розроблення змін до законодавства в частині визначення напрямків використання коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій.

Про це повідомляє Національне агентство з запобігання корупції, пише «Українське право».

Необхідність внесення таких змін неодноразово обговорювалась під час робочих нарад в НАБУ з представниками політичних партій, які наразі отримують державне фінансування.

9 листопада відбулося перше засідання робочої групи при Підкомітеті з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, створеної для підготовки відповідних змін до законодавства.

Зокрема, під час засідання обговорили питання цільового використання коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій, а також конкретизації напрямків таких витрат.

До складу робочої групи ввійшли представники усіх політичних партій, представлених у Верховній Раді України, посадові особи секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати, Міністерства фінансів, представники Міжнародної фундації виборчих систем, всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», Центру політико-правових реформ, Українського інституту публічної політики, Ради громадських експертиз при Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:31:01