вівторок, 14 листопада, 2017, 13:42 Львів
У Львові завершують ремонт вул. М. Голубця

У Личаківському районі міста Львова за проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку» капітально ремонтують вул. М. Голубця. Це перехідний проект, на який у 2016 році було виділено 2,1 млн гривень, а у 2017 році – 3,9 млн гривень. Станом на сьогодні роботи з реконструкції цієї вулиці перебувають на стадії завершення.

Про це розповів голова Личаківської районної адміністрації, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Зараз роботи на вул. М.Голубця перебувають на стадії завершення. Це перехідний об’єкт, на який у 2016 році ми виділили 2,1 млн гривень, а у 2017 році ще 3,9 млн гривень. Загальна вартість капітального ремонту вул. М.Голубця становить шість мільйонів гривень.

Ця вулиця замощена бруківкою, тут зроблено водовідведення, кишені для заїзду машин, спеціальні підвищення для сповільнення руху транспорту і безпеки мешканців», – зазначив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

«Вулиця М. Голубця розташована в складних рельєфних умовах, тому була справжнім випробуванням в плані водовідведення. Вона запланована як вулиця спільного використання і тепер стала ще одною ланкою львівської веломережі (велошлях з Майорівки до Винників). Для заспокоєння руху використано новий для Львова технічний засіб – «берлінська подушка», який дуже ефективний в плані зниження швидкості. У той же час велосипедисти і люди з візочками мають простір оминути цю подушку. Шість таких подушок встановлено вздовж тої частини вулиці, що ремонтується. У багатьох місцях є розширення, щоб автівки могли там паркуватися, не перешкоджаючи рухові на дорозі», – зазначили в ЛКП «Інститут просторового розвитку».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:11:23