вівторок, 14 листопада, 2017, 11:24 Львів
У Львові спростили процедуру подачі документів для продовження договору оренди

Управлінням комунальної власності Львівської міської ради внесені зміни до переліку документів, необхідних для надання адміністративних послуг. Зокрема, для надання адміністративної послуги – продовження договору оренди нерухомого майна потрібно значно менший перелік документів, ніж передбачалось раніше.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

А саме з переліку документів вилучено дві копії договорів оренди, дві копії інвентаризаційної справи, що включала технічний паспорт, допоміжну таблицю та експлікацію. Вилучено також з переліку усіх адміністративних послуг витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Заявники, які мають намір орендувати чи продовжити договір оренди нежитлових приміщень, які є на балансі установ освіти, охорони здоров’я, культури чи районної адміністрації, теж подаватимуть менший перелік документів. З переліку документів для надання відповідних адміністративних послуг вилучено лист-погодження установи, на балансі якої перебуває об’єкт оренди та погодження виконавчого органу міської ради, у підпорядкуванні якого перебуває балансоутримувач.

«Перелік документів, необхідних для надання адміністративних послуг управлінням комунальної власності значно скоротився. Адже вилучено ряд документів, інформація до яких є доступною для нас. А погодження балансоутримувача чи виконавчого органу тепер управління комунальної власності отримуватиме не з пакетом документів заявника, а безпосередньо від структурного підрозділу Львівської міської ради.

Це значно спростить збір документів для отримання результату адміністративної послуги. Управління комунальної власності і надалі робитиме усі необхідні кроки для запровадження електронного урядування та переходу на новий рівень надання адміністративних послуг для усіх мешканців м. Львова», – розповіла начальник управління комунальної власності Інна Свистун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:11:21