вівторок, 14 листопада, 2017, 15:49 Львів
У Львові хочуть підрахувати, скільки людей їздить у міських маршрутках

Львівські активісти пропонують дослідити пасажиропотік у міському транспорті – так вдасться визначити кількість пільговиків, потрібне число одиниць транспорту. А в перспективі – покращити систему маршрутів у Львові.

Про це говорили на прес-конференції щодо кваліфікованого обстеження пасажиропотоків у Львові, передає кореспондент ІА ZIK.

За словами активістів, перевірка пасажиропотоку надасть дані, які допоможуть визначити кілька важливих речей:

  • точну кількість пільговиків та платоспроможних пасажирів;
  • реальну кількість одиниць транспорту, яка потрібна на маршрутах;
  • важливі маршрути для жителів Львова.

За словами спеціаліста з транспортного планування компанії A+S Антон Гаген, для збору цієї інформації використовують як відповідні соціологічні опитування, так і спеціальний додаток. Останній дозволяє фіксувати кількість людей, які входять-виходить з громадського транспорту на кожній зупинці.

«Натомість визначити точну кількість пільговиків на маршрутах найкраще зможе електронний квиток. Це найякісніший варіант», – зазначив пан Гаген.

Міський депутат Андрій Карбовник додав, що з такою пропозицією вже зверталися до місцевої влади. Але там, за його словами, вважають цю ідею дорогою.

«В Управлінні транспорту вважають, що 600 тисяч гривень на таке дослідження – це забагато. Але це не є великі гроші – місто цілком може це потягнути. Дивно, бо 40% запитів на сесіях міськради – скарги на транспорт. А сьогодні їхні представники навіть не прийшли», – додав пан Карбовник.

Крім того, активісти вже звернулися із цією пропозицією до голів фракцій; сходили на профільну комісію, де підняли це питання. Також обговорювали ідею на засіданні громадської ради при Управлінні транспорту.

«Таке обстеження вже проводилося в різних містах України. І це була не ініціатива перевізників чи звичайних людей – а міських рад», – додав член громадської ради при управлінні транспорту ЛМР Назар Бай.

До слова, із цією пропозицію погоджуються приватні перевізники Львівщини. Зокрема, це підтвердив голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:08:25