вівторок, 14 листопада, 2017, 9:15 Економіка
У Києві центр зайнятості створює банк резюме випускників вишів
Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Київський міський центр зайнятості (КМЦЗ) розпочав створення банку резюме випускників навчальних закладів, який допоможе з пошуком і підбором кадрів на запити роботодавців.

Про це повідомила прес-служба КМЦЗ, інформує «Урядовий кур’єр».

«З метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та укомплектування підприємств міста кадрами Київський міський центр зайнятості розпочав створення банку резюме випускників навчальних закладів. Це буде онлайн-технологія швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців, – розповів директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич. – Заплановано поступово переводити послуги з профорієнтації на онлайн-платформу. Це переведення семінарів у режим вебінарів, тестування в режимі он-лайн, надання профконсультацій по скайпу».

Нині служба зайнятості запланувала масштабну реструктуризацію. Її суть полягає в тому, що частково функції базових центрів зайнятості передадуть до регіональних центрів зайнятості, тобто їх розвантажать від додаткового документообігу, буде мінімізовано адміністративне навантаження, підвищиться ефективність роботи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:11:55