вівторок, 14 листопада, 2017, 22:35 Київ
У Києві працівники моргу оголосили страйк

У Києві працівники моргу на вул. Оранжерейній у Шевченківському районі відмовилися проводити розтини і видавати тіла померлих.

Про це повідомляє ТСН.

Люди влаштували страйк через відсутність опалення і гарячої води, якої немає ще з літа. Вони зазначають, що більше не в силі терпіти холод. Багато хто зі співробітників моргу хворіють.

«У приміщенні, яке морг знімає в сусідній медичній Академії післядипломної освіти, також холодно. Коридорами блукають студенти і викладачі в куртках і шубах, і тільки проректор сидить у себе в кабінеті в костюмі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що трактор аварійної бригади Київенерго викопав яму у 200 м до будівлі академії – стався прорив труби теплоносія. За словами робітників, заварювати її немає сенсу, адже потрібна нова труба.

«От і виходить: коли її привезуть, а в морзі, відповідно, з’явиться опалення – питання філософське», – наголошується в сюжеті.

Тим часом кияни не можуть отримати в морзі ні тіла, ні довідки про смерть рідних і близьких, тому змушені відтерміновувати похорон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 12:26:06