вівторок, 14 листопада, 2017, 11:08 Львів
У Дрогобичі вимагають ефективної роботи енергоменеджерів

Запроваджений в установах комунальної форми власності та комунальних підприємствах Дрогобича енергоменеджмент пробуксовує через неефективну роботу деяких відповідальних осіб, покликаних щоденно контролювати показники використання енергоносіїв і подавати їх у відділ ІТ та аналізу виконавчого комітету міської ради для опрацювання і зведення даних.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Про важливість роботи відповідальних за енергоменеджмент у структурних підрозділах міської ради осіб, йшлося учора, 13 листопада, на оперативній нараді в Ратуші.

Як зазначив заступник міського голови Василь Качмар, від ефективності роботи енергоменеджерів залежить якість комплексного опрацювання даних. «Тому ті підрозділи, які в силу певних обставин несправно виконують завдання, повинні негайно усунути всі недоліки, щоб вчасно та якісно забезпечувати функціонування системи енергоменеджменту», – наголосив Василь Качмар.

Основну увагу посадовець акцентував на структурних підрозділах гуманітарної сфери міста, на балансі яких є чимало будинків.

Як пояснили у відділі інформаційних технологій та аналізу, лише завдяки отриманим щоденним показникам і їх аналізу можна планувати енергозберігаючі заходи, які суттєво зекономлять витрати з місцевого бюджету.

Нагадаємо, запроваджений у Дрогобичі енергоменеджмент спрямований на забезпечення раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів у муніципалітеті, оптимізації обсягів енерговитрат. Він включає моніторинг енергоспоживання, аналіз наявних показників як основи складання нових бюджетів, розроблення нових маловідходних та безвідходних технологій, планування енергозберігаючих заходів, розроблення ефективних систем та засобів контролю за енергоспоживанням та захисту довкілля від забруднення тощо.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 09:11:14