вівторок, 14 листопада, 2017, 17:32 Львів
Сихівська РА просить з бюджету Львова 450 тис. грн на ремонт підземного переходу біля ЛАЗу
Підземний перехід на перехресті вулиць Стрийської та Володимира Великого. Фото: Микола Тис/ZIK
Підземний перехід на перехресті вулиць Стрийської та Володимира Великого. Фото: Микола Тис/ZIK

На капітальний ремонт підземного пішохідного переходу на вул. Стрийська – Володимира Великого у Львові необхідно 450 тис. грн

Про це повідомили у Сихівській районній адміністрації Львова у відповідь на інформаційний запит ІА ZIK.

<nbsp;>

Як зазначається в листі, рішеннями виконавчого комітету Львівської міської ради від 29 травня та 18 серпня 2017 року підземний пішохідний перехід на вул. Стрийська, 45 – вул. Володимира Великого був переданий на баланс Сихівської райадміністрації.

А згідно з рішенням виконкому 28 квітня 2017 року виготовлено технічний паспорт на цей об’єкт.

Сихівська районна адміністрація скерувала листа щодо виділення з міського бюджету коштів в сумі 450 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт підземного пішохідного переходу.

«Роботи з капітального ремонту будуть розпочаті після виділення коштів», – повідомили в райадміністрації.

Нагадаємо, 19 жовтня інформагенція ZIK повідомляла, що підземний перехід у Львові на перехресті вул. Стрийська та Володимира Великого досі не відремонтований. Львів’яни нарікають, що перехід у жахливому стані, а сходи настільки роздовбані, що ходити про них просто страшно. Редакція також звернулася з офіційним запитом до міської ради стосовно цієї проблеми, який юридичний департамент ЛМР згодом перенаправив у департамент житлового господарства та інфраструктури.

А 31 жовтня Львівська міська рада повідомила, що в цьому підземному переході розпочато ремонтні роботи зі встановлення водовідведення та продовження освітлення.

Зазначимо, львів’яни вже не один рік скаржилися на стан підземного пішохідного переходу на вул. Стрийській. Його часто затоплює, тому людям доводилося порушувати правила, щоб перейти дорогу.

Ще на початку 2010 року IA ZIK писала: «У Львові в підземному пішохідному переході на перехресті вулиць Стрийської та Володимира Великого, навпроти Львівського автобусного заводу та видавництва «Вільна Україна», – суцільний потоп».

Лише у серпні 2016 міська влада нарешті взялася облаштовувати біля ЛАЗу наземний перехід.

«Існуючий підземний перехід перехресті вул. Стрийська-Володимира Великого не є на балансі міста, відповідно, ми з ним нічого зробити не можемо. А потреба мешканців переходити дорогу є. Крім того, підземний перехід є дуже незручний для людей з обмеженими фізичними можливостями, велосипедистів, батьків з дитячим візочком. Тому набагато краще облаштовувати наземний пішохідний перехід», – повідомляли тоді в управлінні транспорту і зв’язку ЛМР.

У грудні того ж року громадські активісти самотужки взялися за впорядкування цього підземного переходу.

У лютому 2017 у Львівській міськраді повідомили, що багатостраждальний перехід біля ЛАЗу візьмуть у комунальну власність і відремонтують. Зокрема, ЛМР подала клопотання у Господарський суд Львівської області про вирішення питання щодо передачі підземного переходу у власність територіальної громади міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:21:02