Новини » Регіони 14 листопада, 2017, 8:12
Спортсмен із Закарпаття за успіхи на Олімпійських іграх отримає квартиру в Ужгороді

Депутати Закарпатської облради ухвалили рішення про придбання квартири учаснику ХХХІ літніх Олімпійських ігор Анатолію Герею.

Вже 30 листопада на  9 сесії депутати затвердять рішення «Про передачу квартири учаснику ХХХІ літніх Олімпійських ігор Герею А. А.».

 

Йдеться про передачу однокімнатної квартири в м. Ужгород зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у приватну власність заслуженому майстру спорту України з фехтування Анатолію Герею.

 

Практична реалізація проекту рішення створює організаційно-правові передумови для реалізації завдання, визначеного програмою розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року, що спрямоване на соціальну підтримку найкращих спортсменів Закарпатської області.

 

Так, згідно з програмою, у 2017 році на виконання зазначеного вище завдання передбачено 800 тис. гривень. І цих коштів достатньою для її реалізації, включаючи видатки, пов’язані із оформленням необхідних процедур.

Управлінню молоді та спорту ОДА делегуватимуться повноваження щодо здійснення необхідних організаційно-правових заходів, пов’язаних з безоплатною передачею майна за призначенням, у тому числі, шляхом укладання відповідних угод, – повідомили в прес-службі Закарпатської облради. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:12 :14